Események betöltése

« Összes Események

  • Ez az esemény elmúlt.

Szukoti programok 2020

   

Szeretettel várunk szukoti programjainkra, amelyek a korábbiakhoz hasonlóan regisztrációhoz kötöttek.

Regisztráció a programokra: shorturl.at/ehlTY

Jelentkezési határidő: október 2. (péntek) 12:00

Az imákat és az étkezéseket szigorú járványügyi intézkedések mellett szervezzük meg. Tisztelettel kérünk minden résztvevőt, továbbra is fegyelmezetten, a járványügyi előírásokat betartva, egymástól kellő távolságot tartva, a fizikai kontaktust (ölelést, kézfogást) mellőzve, helyes maszkhasználattal ünnepeljük a Szukotot!

𝗦𝘇𝘂𝗸𝗼𝘁𝗶 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗼𝗸

Vasvári Pál utcai Zsinagóga (1061 Budapest, Vasvári Pál utca 5.)

október 2. péntek
17:00 Közös tanulás
18:00 Szukot előestéje és ünnepi kidus

október 3. szombat
09:15 Szukot 1. napja – Sáchárit és ünnepi kidus
18:00 Szukot 2. napjának előestéje és ünnepi kidus

október 4. vasárnap
09:15 Szukot 2. napja – Sáchárit
18:00 Ünnepi Mincha és Mááriv

október 9. péntek
08:00 Sáchárit – reggeli ima
Smini Áceret előestéje
17:00 Közös tanulás
18:00 Esti ima
19:00 Körmenet és ünnepi kidus

október 10. szombat
09:15 Sáchárit – reggeli ima
11:00 Mázkir
17:45 Esti ima
18:45 Szimchát Tórá előestéje, körtánc, kidus

október 11. vasárnap
09:15 Szimchát Tórá Sáchárit
10:30 Körtánc
17:30 Mincha és ünnepi fárbrengen

Budavári Zsinagóga (St. George Residence Hotel, 1014 Budapest, Fortuna u. 4.)

október 2. péntek
18:00 Szukot előestéje és ünnepi kidus

október 3. szombat
10:00 Szukot 1. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban
18:00 Szukot 2. napjának előestéje, ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 4. vasárnap
10:00 Szukot 2. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 9. péntek
18:00 Smini Áceret előestéje, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 10. szombat
10:00 Smini Áceret, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
12:00 Mázkir
18:00 Esti ima
19:00 Szimchát Tórá előestéje, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma

október 11. vasárnap
10:00 Szimchát Tórá, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
11:00 Körtánc

ZSILIP központ (Fortuna Hajó&Étterem, 1137, Budapest, Szent István Park, Alsó rakpart)

október 2. péntek
18:00 Szukot előestéje, ima, majd ünnepi kidus és lakoma a sátorban

október 3. szombat
10:00 Szukot 1. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban
18:00 Szukot 2. napjának előestéje, ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 4. vasárnap
10:00 Szukot 2. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 9. péntek
18:00 Smini Áceret előestéje, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 10. szombat
10:00 Smini Áceret, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
12:00 Mázkir
18:00 Szimchát Tórá előestéje, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma

október 11. vasárnap
10:00 Szimchát Tórá, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
11:00 Körtánc

Óbudai Zsinagóga

október 2. péntek
18:00 Szukot előestéje, ima, majd ünnepi kidus és lakoma a sátorban

október 3. szombat
10:00 Szukot 1. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban
18:00 Szukot 2. napjának előestéje, ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 4. vasárnap
10:00 Szukot 2. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 9. péntek
18:00 Smini Áceret előestéje
18:30 Körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma

október 10. szombat
10:00 Smini Áceret, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
18:00 Szimchát Tórá előestéje, majd kidus és ünnepi lakoma
19:00 Körtánc

október 11. vasárnap
10:00 Szimchát Tórá, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
11:00 Körtánc

Szentendre, Cháj Galéria (2000 Szentendre, Pátriarka utca 6.)

október 2. péntek
19:30 Szukot előestéje és ünnepi kidus

október 3. szombat
10:00 Szukot 1. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban
19:30 Szukot 2. napjának előestéje és ünnepi kidus

október 4. vasárnap
10:00 Szukot 2. napja, reggeli ima, kidus és ünnepi lakoma a sátorban
13:00 Családi sushi a sátorban

Debrecen, Rabbi Ház (4028 Debrecen, Ajtó utca 17.)

október 2. péntek
19:00 Szukot előestéje, ima, majd ünnepi kidus és lakoma a sátorban

október 3. szombat
10:00 Szukot 1. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban
19:00 Szukot 2. napjának előestéje, ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 4. vasárnap
10:00 Szukot 2. napja, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 9. péntek
19:00 Smini Áceret előestéje, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma a sátorban

október 10. szombat
10:00 Smini Áceret, reggeli ima, majd kidus és ünnepi lakoma
19:00 Szimchát Tórá előestéje, ima, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma

október 11. vasárnap
10:00 Szimchát Tórá, reggeli ima, körtánc, majd kidus és ünnepi lakoma

Tovább az esemény oldalára »

JEvents Android JEvents IOS